Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

Půjčka před výplatou na účet

12. listopadu 2013

Půjčka do výplaty na účet je rychlá finanční pomoc, která Vám zajistí nezbytné finanční prostředky na období před výplatou. Půjčení 1000kč, 3000 nebo 5000 Kč nepředstavuje žádný problém ani v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo nemůžete prokázat výši svých příjmů.Pokud první půjčku řádně splatíte, můžete při opakovaných žádostech žádat i vyšší částky - například až 10000 nebo 15000 Korun.

Charakteristika půjček před výplatou:

  • menší nebankovní instituce
  • online žádost
  • peníze v podstatě ihned k dispozici
  • krátká doba splatnosti

Půjčka přes SMS i online, bez poplatku

Na půjčky před výplatou hotově i na účet se specializují menší nebankovní firmy. Půjčí Vám rychle a spolehlivě peníze na období do 30 dnů. Půjčku žádáte buďto prostřednictvím SMS zprávy, nebo - pohodlněji - přes online formulář na internetových stránkách konkrétní nebankovní společnosti nebo jejích partnerů. V online žádosti vyplníte svá osobní data a zvolíte si výši půjčky, případně pošlete registrační poplatek 1 Kč. Dobrou zprávou je, že u většiny z těchto půjček je v dnešní době již bez poplatku za regsitraci.

Rychle a bez nahlížení do registru

Samozřejmostí je rychlé vyřízení - žádáte-li v pracovní dny, můžete mít peníze na svém účtu již do 15 minut. V případě půjčky hotově jsou peníze zaslány složenkou a obdržíte je do 2 - 3 dnů. Pokud jste v minulosti měli nějaké prohřešky při splácení svých dluhů, nemusí to u tohoto typu úvěrů představovat problém. Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru ještě dnes může pomoci těm, kterým nikdo jiný nepůjčí.

Na co si dát pozor

Půjčky do výplaty - ať už hotově, na účet, bez registru nebo bez doložení příjmů - jsou rychlým a snadným způsobem, jak překonat akutní finanční trable. Je ale nutné počítat s tím, že z příští výplaty budeme muset tuto půjčku splatit a je potřeba v následujícím období své finance pečlivě hlídat, abychom se nedostali do ještě vážnějších potíží.