Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

Půjčka Pro Každého – informace a žádost

18. září 2014

Potřebujete peníze ihned? O půjčku si požádejte jednoduše online, nemusíte nikam chodit. Peníze Vám budou zaslány na účet nebo na složenku, podle toho, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

K vyřízení žádosti nebudete potřebovat žádné doklady, u částek do 5000 Kč není dokonce vyžadován podpis smlouvy.O půjčky bez příjmu a registru mohou žádat i lidé s nízkým nebo špatně prokazatelným příjmem nebo ti, kteří mají záznam v registru dlužníků.

SMS půjčky bez registru

V oblasti malých rychlých půjček - tzv. SMS půjček - v České republice působí řada společností. Princip získání SMS půjčky je u všech velmi podobný - na internetové stránce dané firmy si zvolíte výši půjčky (zpravidla od 1000 do 5000 Kč, při opakované žádosti můžete i více), a dobu splatnosti (například od 7 do 30 dnů). Následně zadáte své osobní údaje, kontakt na sebe a žádost odešlete. Aby byla půjčka rychlá a dostupná pro co nejširší okruh žadatelů, není ve většině případů vyžadováno zaslání kopie dokladů a u některých společností nejsou kontrolovány registry dlužníků. Podmínkou je, abyste předchozí půjčky u dané společnosti měli řádně splaceny.

Půjčka Ferratum

Příkladem takovéto malé dostupné SMS půjčky je půjčka Ferratum. Tu mohou získat i ti, kteří mají minimální stálý příjem - ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, studenti, důchodci apod. Při první žádosti je možné půjčit si až 3000 Kč na 15 dní, opakovaně Vám Ferratum půjčí až 10000 Kč na 45 dní.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Mezi půjčky bez registru a příjmu řadíme také tzv. nebankovní americké hypotéky – půjčky se zástavou nemovitosti. Pokud vlastníte nemovitost, kterou máte možnost dát do zástavy, můžete tak bez příjmů a registrů získat půjčku ve výši až statisíců nebo miliónů. Před uzavřením takovéto půjčky je však nutné důkladně si zjistit všechny podmínky půjčky a důkladně si přečíst úvěrovou smlouvu. Je také potřeba mít na paměti, že je nezbytné pravidelně platit dohodnuté splátky půjčky, v opačném případě můžete velmi jednoduše o zastavenou nemovitost přijít.

Příkladem nebankovní americké hypotéky - půjčky bez registrů se zástavou nemovitosti je půjčka Acema. V závislosti na hodnotě zastavované nemovitosti Vám půjčí až 5 000 000 Kč až na 20 let. Peníze můžete použít na cokoliv, půjčku lze použít například i na vypořádání exekuce nebo na konsolidaci půjček - sloučení Vašich stávajících dluhů.