Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

Půjčky bez registru

20. května 2015

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou takové úvěrové produkty, u nichž se nenahlíží do tzv. registrů dlužníků (SOLUS, CBCB, NRKI, CERD). V těchto registrech jsou vedeni "hříšníci", kteří měli v minulosti problémy při splácení bankovních nebo nebankovních půjček.

Pokud mezi ně patříte i vy, jsou nyní Vaše šance na získání bankovního, ale i nebankovního úvěru velmi malé.
Naštěstí jsou zde ale půjčky bez registru ihned, jejichž poskytovatelé jsou tolerantní i k lidem, kteří zápis v registrech mají a díky těmto produktům můžete získat půjčku velmi rychle a pohodlně.

Americké hypotéky bez registru

Půjčky bez registru se dají rozdělit na půjčky s ručením nemovitostí - tzv. americké hypotéky, a půjčky bez ručení. Pokud máte k dispozici nemovitost - byt nebo rodinný dům, který můžete dát do zástavy, můžete poměrně snadno získat i se zápisem v registrech dlužníků půjčku s dlouhou dobou splatnosti a poměrně malou měsíční splátkou. Je ale potřeba mít na paměti, že pokud budete mít problémy i se splácením této půjčky, můžete o zastavenou nemovitost snadno přijít.

Půjčky bez registru a bez zástavy

Pokud nemovitost do zástavy dát nemůžete, máte možnost požádat si o některou z menších půjček bez registru. Na nebankovním trhu najdeme elké množství společností, které se zaměřují na tzv. půjčky před výplatou. Jedná se o malé rychlé úvěry do 5000 nebo 10000 Kč se splatností do jednoho měsíce. U některých z těchto půjček není nahlíženo do registrů dlužníků a šanci na získání půjčky tak mají i žadatelé se zápisem v registrech. Tak je tomu například u půjčky Ferratum.

Až 50000 bez registrů

Na finančním trhu existují i větší půjčky bez regsitru a zástavy - je možno získat půjčku i ve výši 50000 nebo více se splatností až jeden dva roky. Pro získání půjčky je ale potřeba mít doložitelný příjem.

Někdy je vyžadován podpis směnky. Z této kategorie půjček můžeme uvést napříkald půjčky Provident nebo Tommy Stachi. Například u Prividentu můžete získat 4000 - 80000 Kč se splatností 45 až 100 týdnů.