Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop

14. července 2014

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop je možno žádat online přes internetové formuláře. Zpravidla se jedná o půjčky bez doložení příjmů, někdy se ani neprověřují registry dlužníků. Výše tohoto typu půjčky se pohybuje od přibližně 1000 do 5000 Kč, při opakované žádosti je možné získat až 10000 Kč.A některé nebankovní společnosti jsou ochotny poskytnout svým stálým zákazníkům ještě vyšší částky - například i 20000 nebo 30000 Kč.

Online žádost je k dispozici nonstop

Žádost o takovouto půjčku je velmi jednoduchá a rychlá. Na stránce dané nebankovní společnosti si pomocí "šoupátek" vyberete výši půjčky a požadovanou splatnost. Při volbě částky a splatnosti ihned vidíte, kolik bude činit splátka půjčky. Jednoduše si vyberete částku, kterou potřebujete, a můžete přejít k dalšímu kroku - vyplnění registračního formuláře, kde zadáte své osobní údaje, číslo OP a číslo účtu, kam mají peníze přijít. Zpravidla je nutné ještě poslat symbolický poplatek pro ověření platnosti čísla Vašeho účtu, najdeme ale i půjčky ihned na účet bez tohoto poplatku.

Půjčka do 5 minut

Vyplnění žádosti Vám zpravidla nezabere více než 5 minut. Ihned po odeslání je Vaše žádost posouzena operátorem půjčky. Pokud by bylo potřeba cokoliv vyjasnit, budete kontaktováni telefonicky. Je-li vše v pořádku, jsou peníze ihned posílány na Váš účet. Reálná doba získání peněz od odeslání žádosti je v pracovních dnech 15 nebo 30 minut, výjímkou ale nemusí být ani půjčka do 5 minut. Mezi nebankovními společnostmi už ale můžeme najít i takové, které půjčky poskytují nonstop i o víkendech a o svátcích.

Poroz na rizika

Proces žádosti o půjčku není zatížen žádnou zbytečnou byrokracií - stačí zadat pravdivě údaje v online formuláři. U půjček do 5000 Kč za rok dokonce není vyžadován podpis smlouvy. Půjčky ihned do 5 minut na účtu jsou rychlé a dostupné, žadatel si ale musí být vědom také toho, že tyto mikroúvěry jsou poměrně drahé a i při těchto malých částkách se při nesplacení může dostat i do exekuce.