Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

Půjčka před výplatou

21. dubna 2013

Půjčka před výplatou Vás může "založit" na nezbytně nutnou dobu a pomůže Vám tak s nejhoršími problémy. Některé platby nejde odložit a než si nechat vypnout elektřinu, jezdit načerno nebo se schovávat před věřiteli, je lepší si prostě půjčit. Půjčka před výplatou je jednoduchá a rychlá.
Několik tisíc korun spraví rychlá půjčka do výplaty bez zbytečných problémů. Půjčte si včas, ať zamezíte velkým a daleko dražším ztrátám. Rychlá půjčka může být vaše do několika minut. Podle výše částky a způsobu splácení si můžete vybrat mezi mnoha různými druhy půjček.

SMS půjčka před výplatou

Půjčka do výplaty znamená často jen vyplnění online dotazníku, zavolání nebo dokonce jen komunikaci přes SMS zprávy. Vlastně pošlete jen jednu SMS.

Stačí totiž vypsat svoji totožnost a požádat o konkrétní peníze, označit účet, kam vám mají být prostředky poslány a půjčka je schválená. Převedení na účet do několika minut pak již nic nebrání.

Půjčka bez formalit

A nemusíte ani složitě dokazovat, jak půjčku splatíte nebo na co ji chcete použít. Půjčka do výplaty je skutečným a nikoliv slibovaným zdrojem peněz. Nemusíte shánět ručení přes známé a přátele a není nutné zajistit peníze nějakou věcí, která by v zastavárně přesáhla několikanásobně půjčku. Jedině správné vyplnění osobních údajů stačí k tomu, abyste si za několik minut mohli vyzvednout peníze z platební karty a platili dluhy nebo účty.

Na účet i na složenku

Aby byla půjčka co nejrychlejší, jsou peníze zpravidla zasílány na účet žadatele. Není tak nic výjimečného, když Vám peníze příjdou již do 15 minut od schválení žádosti.

Pokud ale bankovní účet pro zaslání peněz použít nechcete nebo nemůžete, je možnost požádat také o půjčku před výplatou na složenku. Zde je ale nutné počítat s delší dobou doručení peněz - obvykle 2-3 pracovní dny.