Pozor: Ověřte si prosím zde publikované informace také z jiných zdrojů. Vzhledem k datu článku je možné, že již nejsou platné.

SMS půjčka bez 1 Kč nonstop a bez příjmu

19. června 2013

SMS půjčka bez 1 Kč nonstop a bez příjmu je další variantou dnes tolik populárních SMS půjček. Oproti běžným půjčkám tohoto typu, které při registraci vyžadují zaslání registračního poplatku 1 Kč, se zde poplatek zasílat nemusí a celý proces žádosti o půjčku je tak rychlejší a také důvěryhodnější.A jaké má tato půjčka parametry? Tak jako u běžných půjček tohoto typu se zde výše úvěru pohybuje od zhruba 1000 Kč do přibližně 5000 Kč při první žádosti, při opakovaných žádostech je možné žádat i více - například až 10000 Kč nebo i 12000 Kč. Splatnost si může žadatel zvolit mezi 1 a 30 dny - tak, aby mu půjčené peníze pokryly období do výplaty.

Online žádost

SMS půjčku bez ověřovacího poplatku 1 Kč je možné žádat online prostřednictvím internetového formuláře na stránkách společnosti, která tuto půjčku nabízí, případně na stránkách partnerů. Pokud o půjčku žádáte poprvé, bude nutné, abyste se zaregistrovali - poté, co si zvolíte částku a dobu splatnosti, zadáte do formuláře své osobní údaje a číslo účtu, na který Vám má být půjčka zaslána. Místo zaslání registračního poplatku je správnost údajů a Váš souhlas s obchodními podmínkami ověřen zasláním SMS kódu, který Vám přijde na Vaše telefonní číslo.

Po dokončení registrace Vás budete vyrozuměni prostřednictvím emailu nebo SMS, zda Vám byla půjčka schválena, případně Vás bude kontaktovat operátor nebo operátorka půjčky, aby s Vámi vyjasnila případné nesrovnalosti.

Půjčka bez příjmu

Malé rychlé půjčky před výplatou si nepotrpí na formlity, a tak se nelze divit, že některé společnosti nejen že nevyžadují potvrzení o příjmech, ale jsou ochotny půjčku poskytnout také lidem s nízkým příjmem, studentům, důchodcům nebo ženám na mateřské dovolené. SMS půjčka bez poplatku 1 Kč je tak nejen jednoduchou a rychlou, ale také dostupnou půjčkou prakticky pro všechny.